Президент зажадав оприлюднення архівів КДБ і неухильного виконання закону про декомунізацію

28 листопада 2015, 18:20
488
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: прес-служба президента

За словами президента, щодо комуністів історія "все розставила по місцях"

Президент України Петро Порошенко наполягає на неухильному виконанні закону про декомунізацію, вимагаючи при цьому розсекречення та оприлюднення архівів КДБ

Про це він сказав у Києві під час заходів, присвячених Дню пам'яті жертв голодоморів.

"Історія все розставила по місцях. На парламентських виборах минулого року КПУ не пройшла у Верховну Раду, і це була справжня оцінка українського народу. У місцевих виборах минулого місяця вона взагалі не брала участі, так як набрав чинності закон про декомунізацію. І я як президент вимагаю його повного і беззастережного виконання, як і подальшого оприлюднення архівів КДБ", - заявив глава держави.

У той же час Порошенко підкреслив, що українці повинні позбутися комплексу народу-жертви і пишатися тим, що в такій сильній конкуренції зуміли відстояти своє місце на політичній карті Європи і світу.

"Цей нестримний процес очищення нашого життя, будівництва нового життя і виходу на авансцену нових людей - патріотів і героїв, які своїми подвигами зупинили наступ імперії. Слава нашим новим героям! Слава Україні!" - сказав президент.Нагадаємо, раніше Порошенко заявив, що вважає Голодомор ще одним проявом багатовікової гібридної війни Росії проти України.

НВ

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект