Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Президент ввів в дію додаткові заходи щодо введення безвізового режиму з ЄС

18 серпня 2015, 15:20
937
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У зв'язку з цим, Президент дав низку доручень Кабінету міністрів  

Фото: Прес-служба Президента України

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 липня 2015 року "Про додаткові заходи щодо введення безвізового режиму між Україною і Європейським Союзом", повідомляє прес-служба глави держави

Зокрема, згідно з рішенням РНБО, Кабінет міністрів України повинен невідкладно вжити додаткових заходів щодо реалізації рекомендацій 5-го доповіді Європейської комісії про прогрес України в імплементації Плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС.

"Мова йде про вдосконалення механізму координації і оцінки діяльності центральних органів виконавчої влади з виконання Плану дій, створення... системи контролю і моніторингу в режимі реального часу, реалізації завдань у сфері євроінтеграції", - йдеться в повідомленні.

Крім того, Кабмін також повинен забезпечити схвалення концепції створення національної системи ідентифікації громадян України, а також розробити і подати на розгляд Верховної Ради проект змін до КПК у частині визначення підслідності органів досудового слідства.

Також, державним органам доручено провести комплекс заходів по втіленню даного указу в життя, резюмували в прес-службі Президента.

Раніше повідомлялося, що Президент Петро Порошенко і голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер зробили низку важливих заяв щодо безвізового режиму і зони вільної торгівлі під час телефонної розмови у вівторок, 18 серпня.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися