Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Президент поставив крапку в питанні будівництва Хмельницької АЕС росіянами

3 жовтня 2015, 11:48
1413
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Діючі енергоблоки Хмельницької АЕС

Фото: офіційний сайт Хмельницької АЕС

Президент України Петро Порошенко підписав закон про припинення співробітництва з Росією у будівництві енергоблоків Хмельницької АЕС

"Президент України підписав закони Про припинення дії Угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Російської Федерації про співробітництво в будівництві енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС та Про визнання таким, що втратив чинність, закону України Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків № 3 і № 4 Хмельницької атомної електричної станції» від 16 вересня 2015 року", – повідомляється на сайті президента.

Нагадаємо, угода між українською і російською сторонами про співробітництво в будівництві Хмельницької АЕС була підписана в червні 2010 року.

Згідно з новими законами, для будівництва енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС буде застосовано модифіковану реакторну установку ВВЕР-1000 європейського постачальника, що забезпечить дотримання рівня безпеки відповідно до вимог національних норм і правил та стандартів МАГАТЕ.

Раніше НВ повідомляло, що на початку липня стало відомо, що Кабінет міністрів вирішив реалізувати пілотний проект з видачі потужності енергоблоку №2 Хмельницької АЕС в країни Європейського Союзу.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися