Президент підписав ще два закони з "безвізового пакету"

0 коментувати
Порошенко підписав закон про спецконфіскацію майна та про зовнішню трудову міграцію
Фото: прес-служба президента

Порошенко підписав закон про спецконфіскацію майна та про зовнішню трудову міграцію

Президент України Петро Порошенко підписав закон про спецконфіскацію майна для усунення корупційних ризиків і закон про зовнішню трудову міграцію, що входять у "безвізовий пакет"

Як повідомляється на сайті Верховної Ради України відповідні законопроекти №2541а і №2330а було повернуто з підписом президента 23 листопада.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, згідно з прийнятим законом спеціальній конфіскації підлягають гроші і цінності, які перебувають на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінустановах, інше майно, передане особою, яка вчинила злочин, третій особі безоплатно або в обмін на суму, яка значно нижче ринкової вартості.

Обставини, що стосуються третьої особи, повинні бути встановлені у судовому порядку на підставі достатніх доказів. Закон зазначає, що спеціальна конфіскація не може бути застосована до майна, яке перебуває у власності набувача.

Закон про трудову міграцію визначає таку категорію громадян, як трудові мігранти, закріплює їх права на належні умови праці, соціальне страхування і возз'єднання сімей. Держава бере на себе обов'язок шляхом укладення міждержавних договорів забезпечити відповідні права на належні умови праці, соціальне страхування, нагороду і відпочинок.

Раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко 23 листопада підписав закон, що забороняє дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації у сфері праці, який також входить у так званий "безвізовий пакет".


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: