Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Прем’єр про ембарго на російські продукти: "Не ми почали цю війну" - відео

3 січня 2016, 19:41
25
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Яценюк наголосив, що агресор буде покараний

Україна діє дзеркально, тому піднімає мита на всі російські товари та вводить торговельне ембарго на російські продукти, а також на продукцію машинобудування й вагонобудування

Про це у "10 хвилинах"  у неділю, 3 січня, заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, повідомляє прес-служба уряду.

Він нагадав, що у зв’язку з набуттям чинності Угоди про зону вільної торгівлі між Україною і ЄС Росія ввела торговельне ембарго проти України і незаконно вийшла із зони вільної торгівлі.

"Наша відповідь наступна. Україна виходить із зони вільної торгівлі з Російською Федерацією, піднімає мита на всі російські товари та вводить торговельне ембарго на продовольчі товари, виготовлені в Російській Федерації, а також на товари машинобудування і вагонобудування. Ми діємо дзеркально. Не ми почали цю війну. Але агресор буде покараний", - наголосив Яценюк.Прем’єр додав, що Угода між Україною та ЄС є саме тією Угодою, за яку мільйони українців боролися на Майдані. За його словами, тоді російський режим робив все для того, щоб Україна не стала частиною європейського простору.

"Тодішній режим відмовився підписати Угоду про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом. І мільйони українців вийшли на вулиці. І ми перемогли", - підсумував глава Кабміну.

Як раніше повідомляло НВ, Яценюк у зверненні до українців описав перспективи євроінтеграції. Він наголосив, що Угода про зону вільної торгівлі між Україною і Європейським Союзом є одночасно і викликом для внутрішнього виробника, і можливістю для українського бізнесу стати сильнішим і завойовувати нові ринки.

Нагадаємо, з 10 січня 2016 року буде діяти ембарго на ряд товарів з РФ, введене українським урядом у відповідь на російське ембарго.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися