Прем'єр зробив заяву про діяльність Кабміну і олігархів

19 лютого 2016, 18:31
1217
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Яценюк заявив, що в складі діючого уряду немає жодного представника олігархічних груп, а вплив на парламент олігархів також значно ослаблений

Фото: прес-служба президента України

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає, що незадоволені діяльністю уряду в першу чергу олігархи, повідомляє Інтерфакс-Україна

У п'ятницю, в інтерв'ю українським телеканалам Яценюк заявив, що за час діяльності його уряду олігархи були істотно обмежені в своїх можливостях.

"Що отримали олігархи за останні два роки? Вони не отримали можливість приватизовувати жоден об'єкт в Україні так, як вони приватизували до цього: домовилися, олігархічна змова і підприємство вони вже отримали. Державні збагачувальні комбінати, ряд інших індустріальних об'єктів, які перебували в так званій оренді на десятки років, знову повернуті в державну власність", - упевнений прем'єр.

Яценюк додав, що всі банкіри, які сиділи на газових схемах, знищені і тепер тільки "прямі контракти", також піднята рента на руду, нафту, газ.

За його словами, в складі діючого уряду немає жодного представника олігархічних груп, як це було раніше, а вплив на парламент олігархів також значно ослаблений.

"Чи задоволені олігархи такою діяльністю уряду за останні два роки?", - задається питанням Яценюк.

Раніше, в інтерв'ю українським каналам Яценюк заявив, що не розцінює заяву президента Петра Порошенка, яку він зробив 16 лютого, як заклик до відставки. Також, він заявив, що парламентська коаліція все ще існує і з юридичної точки зору, вона може припинити існування лише після відповідного оголошення з трибуни Верховної Ради.

Раніше перший віце-спікер Андрій Парубій заявив, що зараз немає підстав оголошувати про розпад коаліції, оскільки в ній формально налічується більше половини від конституційного складу депутатів Верховної Ради.

Як відомо, у четвер, 18 лютого, фракція Самопоміч залишила коаліцію. Причиною стало невдале голосування за відставку уряду за два дні до цього - 16 лютого.

Раніше з коаліції вийшла фракція Батьківщина з тієї ж причини.

Головне

article_img
Кабмін запропонував РНБО ввести нові санкції проти Росії

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися