Представництво ЄС: Вільний Донбас стає європейським

10 червня 2016, 12:55
421
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Девід Стулік: ЄС докладає максимум зусиль до того, щоб "Донбас став таким своєрідним Західним Берліном

Вільний від бойовиків Донбас потроху стає європейським і може стати справжнім двигуном змін в Україні, вважає прес-секретар представництва Європейського Союзу в Україні Давид Стулік

Він розповів, що його колеги і посол ЄС в Україні практично щотижня бувають у Донбасі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Тому що ми віримо: Луганська і Донецька області можуть стати двигуном змін в Україні. Донбас дуже зміниться. Зараз він стає європейським. Чому інші регіони України не можуть стати такими?", - сказав Стулік під час Донбассмедіафоруму в п'ятницю в Маріуполі.

При цьому він підкреслив, що представництво ЄС докладає максимум зусиль до того, щоб "Донбас став таким своєрідним Західним Берліном, який покаже всьому світу, як можна гідно жити, і що той шлях, який вибрала ця частина України, є правильним".

Стулік також зазначив, що Євросоюз підготував програму відновлення Донбасу, розраховану на кілька мільярдів гривень, яку профінансують європейські платники податків.

Раніше президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до прикінцеві та перехідні положення Бюджетного кодексу України, який дозволить направити на відновлення східних регіонів країни додатково більше 3 млрд гривень.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 11:53
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 11:53
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект