Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Повністю угода про розведення сторін в Донбасі була виконана тільки в Золотому - МЗС України

3 жовтня 2016, 17:07
126
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Наступне засідання Трехторонней групи в Мінську призначено на 5 жовтня

Станом на 3 жовтня в повній мірі Рамкова угода про розведення сил і засобів за трьома напрямками в Донбасі була виконана лише в н. п. Золоте

Як повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ, Україна готова в подальшому продовжувати діалог у форматі мінських переговорів та обговорювати весь комплекс питань, пов'язаних з виконанням Рамкової рішення.

Наступне засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську відбудеться вже 5 жовтня, відзначили в МЗС.

Розведення сил і засобів на ділянці в Золотому в Донбасі було успішно завершено 1 жовтня. Згідно з повідомленням, вже 2 жовтня передумови для розведення сил і засобів також склалися в районі н. п. Петровське.

"У той же час, українська сторона підтверджує свою готовність до розведення сил і засобів на іншій погодженій області, а саме - в районі н. п. Станиця Луганська - після забезпечення Російською Федерацією дотримання режиму повного припинення вогню", - відзначили в МЗС.

Нагадаємо, 21 вересня на засіданні Тристоронньої групи в Мінську всі сторони погодилися розвести озброєння і війська за трьома напрямками: Петровське, Золоте та Станиця Луганська.

Українська сторона заявила, що бойовики не виконують взятих на себе зобов'язань для виконання Рамкової угоди мінської групи. Крім того, сторона підтримуваних РФ бойовиків вже кілька разів відмовилася від участі в переговорах Групи в режимі відеоконференції.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися