Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Повернення Віри Савченко, торгова війна Молдови проти України і Шустер на телеканалі Київ. Головні новини четверга

29 квітня 2016, 04:06
1193
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Головні новини четверга 28 квітня

28 квітня Вірі Савченко вдалося повернутися в Україну після того, як минулої ночі російські прикордонники не випускали її за межі території РФ з причини присутності її прізвища у базі федерального розшуку.

Крок до нової торгової війни. За повідомленнями місцевих ЗМІ, молдовський уряд прийняв постанову, яка обмежує постачання української м'ясомолочної продукції.

Росія завдала авіатерористичний удар по госпіталю в Алеппо: не менше 30 людей загинули. Російський уряд традиційно перекладає провину, звинувачуючи у бомбардуванні коаліційну авіацію.

НАБУ направило запит про міжнародну допомогу компетентному органу Республіки Австрія в рамках перевірки причетності до корупційних скандалів заступника міністра екології та природних ресурсів Віктора Канцурака.

Також Кабмін звільнив Олександра Павленка з посади першого заступника міністра охорони здоров'я України.

Служба зайнятості призупинила анулювання дозволу на роботу Шустеру. В цей же день мер Києва Віталій Кличко запросив Шустера з його програмою на київський муніципальний телеканал.

Протягом дня бойовики 10 разів відкривали вогонь по позиціях українських силовиків, найбільш складна ситуація на Маріупольському напрямку.

Глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе заявила, що дія "закону Савченко" впливає на погіршення криміногенної ситуації в країні.

НВ

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися