Порошенко звільнив Шимківа з посади заступника глави АП

31 серпня 2018, 14:50

Президент Петро Порошенко звільнив Дмитра Шимківа з посади заступника глави Адміністрації президента України і призначив на цю посаду заступника міністра фінансів Сергія Марченка.

Відповідні укази №265/2018 та №266/2018 опубліковані на сайті глави держави.

Під час брифінгу Шимків заявив, що виконав поставлені завдання і вирішив повернутися до бізнесу. Він розповів, що завдяки запуску технології 3G та 4G та проведеним тендерам вдалося залучити до державного бюджету 16,6 млрд грн і військові отримали майже 1,6 млрд грн на конверсію, а система електронних закупівель ProZorro "стала символом українських реформ".

Відео дня

Згідно з інформацією на сайті Мінфіну, Сергій Марченко є фахівцем в напрямках фіскальної децентралізації, бюджетного процесу та податкової політики, працює в цій сфері більш ніж 10 років; він брав активну участь в розробці та просуванні реформ за цими напрямками. На посаду заступника міністра фінансів призначений 27 травня.

Сергій Марченко / Фото: АП

Шимків займався питаннями координації реформ, інновацій та управлінням змінами в Адміністрації з липня 2014 року.

Як повідомляло НВ з посиланням на джерело, найближчим часом також буде відправлений у відставку ще один заступник глави Адміністрації президента - Олексій Філатов. Він відповідає за правове забезпечення виконання конституційних функцій президента України, зокрема в галузі судоустрою, розробку і впровадження судової реформи, представництво президента України в судах.

Точну причину відставок співрозмовник НВ не назвав, зазначивши, що вони пов'язані з виборами президента, які відбудуться у березні 2019 року.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X