Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Порошенко зробив нову заяву про активи Roshen і податкові інтереси України

10 квітня 2016, 20:23
2551
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Президент запевнив, що все оподаткування активів буде відбуватися за українським законодавством і в Україні

Фото: прес-служба президента України

Президент України Петро Порошенко заявив, що передача Roshen в довірчу власність Rothschild Trust відбувалася із забезпеченням податкових інтересів України

В інтерв'ю українському телебаченню глава держави підкреслив, що передача кондитерської корпорації у довірчу власність Rothschild Trust відбувалася прозоро із забезпеченням податкових інтересів України, пише Інтерфакс-Україна.

Зокрема, президент публічно доручив своїм юридичним та фінансовим радникам забезпечити створення структури в координації з однією з найбільших інвестиційних структур світу:

"...І зараз я маю можливість розкрити цю інформацію, її назва Rothschild, для того, щоб забезпечити передачу в довірчу власність", - повідомив президент.

За його словами, ця компанія "створювалася виключно для цілей передачі в довірчу власність, як я і обіцяв під час виборчої кампанії".

"Компанія не має відкритого рахунку і відповідно не має жодного пенса, жодної копійки фінансових перерахунків. До речі, хочу прояснити ситуацію, точно так її статутний фонд не наповнювався, адже це вже буде відбуватися за схемою Rothschild", - повідомив Порошенко.

Глава держави зазначив, що менеджмент компанії, який зараз призначений, після вступу в силу угоди про довірчу власність буде змінено на представників, які будуть призначені Rothschild, і ніякого впливу на них ні Порошенко, ні його представники не матимуть.

Президент запевнив, що всі дії в цьому напрямку робляться транспарентно із забезпеченням податкових інтересів України.

"Все оподаткування активів, які будуть знаходитися у довірчій власності, буде відбуватися за українським законодавством і в Україні. Ще одна важлива деталь, підписання угоди про довірчу власність відбулося після дуже довгих консультацій і узгоджень 14 січня цього року. І передача активів Rothschild завершилася, якщо я не помиляюся, в кінці березня – початку квітня", - сказав він.

Нагадаємо, 14 січня під час підсумкової прес-конференції в Києві Порошенко заявив про підписання договору, за яким він передав свою частку в корпорації Roshen незалежний "сліпий траст" (blind trust).

Проте 3 квітня було опубліковано журналістське розслідування про те, що Порошенко не тільки не передав свої активи в траст всупереч обіцянкам, але і створив три офшорні компанії для реструктуризації Roshen.

Всі подробиці про офшорному скандалі читайте в спецтемі НВ.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися