Порошенко затвердив Стратегічний оборонний бюлетень України

4 коментувати
Документ визначає стратегічні та оперативні цілі оборонної реформи

Документ визначає стратегічні та оперативні цілі оборонної реформи

На сайті президента Петра Порошенка опубліковано постанову про введення в дію рішення РНБО від 20 травня 2016 року Про Стратегічний оборонний бюлетень України, яким голова держави схвалив відповідний документ

Як йдеться в указі, бюлетень є елементом оборонного планування, "розроблений за результатами оборонного огляду з метою визначення основних напрямків реалізації воєнної політики України та розвитку сил оборони до кінця 2020 року".

"Бюлетень спрямований на забезпечення практичної реалізації положень Воєнної доктрини України та Концепції розвитку сектору безпеки і оборони України, визначає стратегічні та оперативні цілі оборонної реформи і очікувані результати їх досягнення з урахуванням актуальних військово-політичних загроз та викликів", - повідомляється на порталі президента.

Крім того, документ визначає шляхи досягнення цілей оборонної реформи, зокрема щодо збільшення можливостей сил оборони, активну участь у реалізації Спільної політики безпеки і оборони Європейського Союзу та активне співробітництво з НАТО у досягненні критеріїв, необхідних для набуття повноправного членства в Організації Північноатлантичного договору.

"Стратегічний оборонний бюлетень послужить дорожньою картою оборонної реформи з визначенням шляхів її впровадження на основі та принципах, якими керуються держави - члени НАТО", - йдеться в повідомленні.

Контроль за виконанням Указу покладено на секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що РНБО України схвалила Стратегічний оборонний бюлетень країни.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: