Порошенко закликав Міноборони, МВС та СБУ зменшити кількість керівників

19 квітня 2016, 12:03
16
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: прес-служба Президента

Порошенко побачив диспропорцію у співвідношенні посад старшого та молодшого офіцерського складу

Президент України Петро Порошенко пропонує силовим відомствам зменшити чисельність керівних посад

"Звернувся до Міноборони, МВС, СБУ, Прикордонслужби, Нацгвардії, Зовнішньої розвідки, УДО, Держслужби з надзвичайних ситуацій провести аналіз співвідношення посад вищого офіцерського складу до загальної чисельності військовослужбовців і доповісти пропозиції щодо зменшення чисельності начальницького (генеральського) складу", - повідомив глава держава на своїй сторінці у Facebook.

За словами Порошенка, наразі Україна проводить масштабні реформи сектору безпеки та оборони і оновлює не лише техніку, а в першу чергу командний склад. Так, він константував наявність диспропорції у співвідношенні посад старшого офіцерського складу до молодшого офіцерського складу.

"Молоді командири довели своє право керувати армією на полі бою", - наголосив він і додав, що євроатлантична модель управління військовими формуваннями передбачає максимальну передачу повноважень до середньої та низової ланки.

Раніше голова Міністерства оборони України Степан Полторак припустив, що близько двох третин керівництва цього відомства можуть бути звільнені за результатами переатестації.

Нагадаємо, 16 квітня радник президента Юрій Бірюков повідомив, що 15 із 25 керівників Міноборони не пройшли атестацію на професійну придатність.

Перед цим 30 березня голова Міноборони Степан Полторак анонсував скорочення штату Міноборони.

НВ