Порошенко підписав закон про інститут приватних виконавців судових рішень

0 коментувати
Закони передбачають введення інституту приватних виконавців
Фото: прес-служба президента України

Закони передбачають введення інституту приватних виконавців

Президент України Петро Порошенко ввів у дію закон про інститут приватних виконавців судових рішень

Як повідомила  прес-служба президента України, глава держави підписав закони "Про виконавче провадження" та "Про органи та осіб, що здійснюють примусове виконання судових рішень та рішень інших органів", спрямовані на підвищення ефективності діяльності органів і осіб, які здійснюють примусове виконання рішень.

Ці закони передбачають впровадження змішаної системи виконання судових рішень шляхом модернізації служби державних виконавців та запровадження інституту приватних виконавців, який є новацією в українському законодавстві.

Закон "Про виконавче провадження" вводить автоматизацію процедур виконання рішень шляхом електронної реєстрації документів, повного фіксування процесуальних рішень та виконавчих дій в автоматизованій системі.

Також, закон оптимізує строки проведення виконавчих дій, регулює питання відповідальності боржника у виконавчому провадженні і визначає перелік питань, які не можуть виконуватися окремими виконавцями.

Крім того, впроваджується інститут судового контролю за виконанням рішень, що забезпечить повноцінну реалізацію права особи на справедливий суд.

З текстом Законів України "Про виконавче провадження" та "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів" можна ознайомитися за активними посиланнями.

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: