Порошенко вмовив Москаля і надалі боротися з контрабандою у Закарпатській області

7 травня 2016, 20:35
907
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: прес-служба президента

Напередодні губернатор Закарпатської області попросив його звільнити

Президент України Петро Порошенко провів конструктивну зустріч з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем, який напередодні оголосив про свої наміри піти з посади

Про це у суботу, 7 травня, повідомляється на сторінці в Facebook глави української держави.

"Він і надалі реалізовуватиме мою програму з децентралізації та рішуче боротиметься з контрабандою на Закарпатті", - говориться у заяві президента.

За його словами, митні пункти в Закарпатській області буде обладнано спеціальними сканерами, а частка надходжень від митних зборів буде спрямована на регіональні інфраструктурні проекти.

Раніше НВ повідомляло, що 6 травня губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням звільнити його із займаної посади.

Своє рішення Москаль аргументував неузгодженням з ним зміною начальника Закарпатської митниці, яка, на його думку, була зроблена в інтересах "сигаретної мафії", що займається контрабандою тютюнових виробів в країни ЄС, з якою він веде боротьбу і не бачить можливості її продовжувати.

У відповідь Гройсман заявив, що не має наміру звільняти Москаля. "Нікому не дозволю розмовляти зі мною мовою ультиматумів", - наголошував він.

Після цього Москаль повідомив, що пішов у відпустку, і поставив умову, що повернеться до виконання своїх обов'язків тільки тоді, коли на посаду начальника Закарпатської митниці повернуть Володимира Колеснікова.