Порошенко вимагає негайно перезавантажити уряд: міністри-реформатори мають залишитися

4 лютого 2016, 17:46
2117
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Порошенко, Яценюк і Гройсман зустрілися з послами країн G7

Президент України Петро Порошенко заявив, що рішуче налаштований на продовження реформ і наголосив на необхідності негайно перезавантажити уряд

Про це він сказав на зустрічі разом з прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком, головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом і послами країн G7 (Великої сімки) та ЄС.

"Президент України наголосив, що рішуче налаштований на продовження реформ, яких від влади чекає українське суспільство", - йдеться у повідомленні прес-служби глави Держави.

На думку Порошенка, уряд необхідно перезавантажити, однак міністри-реформатори та їхні команди мають залишитися в Кабміні.

Раніше стало відомо, що в ході зустрічі послів країн Великої сімки (G7) з президентом України Петром Порошенком, прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком і спікером парламенту Володимиром Гройсманом піднімалося питання про виконання Україною зобов'язань перед МВФ і відставку міністра економічного розвитку й торгівлі Айвараса Абромавичуса.

Нагадаємо, 3 лютого Абромавичус заявив про рішення піти у відставку. Слідом за ним про свій відхід заявили і чотири його заступники.

Згодом президент України Петро Порошенко заявив, що Айварас Абромавичус повинен залишитися на посаді міністра економічного розвитку і торгівлі.