Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Порошенко відреагував на скандальне рішення ЦВК про скасування другого туру виборів в Павлограді

28 жовтня 2015, 13:27
1089
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

На скандал відреагували і в БПП

Фото: Прес-служба АП

Президент України Петро Порошенко заявив, що обурений ситуацією, яка склалася навколо місцевих виборів в Павлограді Дніпропетровської області

"Вважаю, що виборці, а не чиновники, мають право визначати переможця гонки. Повністю підтримую позицію Комітету виборців України про неприпустимість підміни поняття "виборча система" і "повторне голосування", - написав він на своїй сторінці в Facebook .

Глава української держави також зазначив, що законне рішення суду повинно захистити виборче право мешканців Павлограда.

Прокоментували ситуацію і в партії президента. Там повідомили, що політична сила готує позов до суду з приводу скасування другого туру виборів в Павлограді.Раніше в громадянській мережі Опора назвали рішення ЦВК "кричущим правовим нігілізмом".

Раніше стало відомо, що Центральна виборча комісія зменшила населення Павлограда, щоб забезпечити перемогу кандидата від Опозиційного блоку.

Нагадаємо, у вівторок, 27 жовтня, ЦВК роз'яснила, що ТВК може оголосити другий тур проведення виборів з обрання міських голів великих міст, якщо в населеному пункті проживає 90 і більше тисяч виборців станом на момент складання протоколу про результати виборів першого туру. В ході обговорення даного питання заступник голови ЦВК Андрій Магера зазначив, що цей документ не відповідає чинному законодавству. За його словами, якщо станом на 1 серпня 2015 року в Павлограді числилось 90 тисяч 295 виборців у списках Держреєстру, то за уточненою інформацією в протоколах ДВК за результатами виборів 25 жовтня кількість виборців в місті склала 89,810 тисяч.


Головне

article_img
Про Об'єднавчий собор, Путіна та Медведчука: головне з прес-конференції Порошенка

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися