Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Порошенко відреагував на петицію про вільне володіння зброєю

24 вересня 2015, 10:41
1667
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Петро Порошенко запропонував в рамках рабгруппы Конституційної комісії обговорити можливість ухвалення закону про вільне володіння зброєю

Фото: прес-служба президента

Президент Петро Порошенко звернувся до голови Конституційної комісії, спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана з проханням ініціювати скликання засідання робочої групи комісії для обговорення можливості прийняття закону Про цивільну зброю та боєприпаси

Про це сказано у відповіді глави держави на електронну петицію № 22/000040-еп про вільне володіння зброєю.

Порошенко відзначив необхідність залученням до цієї роботи автора електронної петиції, представників різних політичних сил, державних органів, інститутів громадянського суспільства, науковців-правознавців, експертів.

Щодо вимоги про негайне прийняття закону України Про цивільну зброю та боєприпаси президент повідомив, що прийняття законів відноситься до повноважень Верховної Ради.

Петиція розміщена на веб-сайті офіційного інтернет-представництва президента 29 серпня 2015 року головою наглядової ради ВГО Українська асоціація власників зброї Георгієм Учайкіним. Петицію підписали більше 36 тис. громадян. Вона стала першою електронною петицією на сайті президента, яка подолала необхідний для розгляду бар'єр у 25 тисяч голосів. В адміністрації Порошенко не відповіли вчасно на цю петицію.

НВ

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися