Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Порошенко та Савченко обговорили дії зі звільнення інших українських в'язнів

28 травня 2016, 23:34
1063
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Петро Порошенко також запропонував Савченко ряд зустрічей з європейськими лідерами для представлення української позиції в світі

Фото: Петро Порошенко / Facebook

Президент України Петро Порошенко обговорив з нещодавно звільненою з російського ув'язнення полоненою, нардепом Надією Савченко санкційний список "Савченко - Сенцова" та визначив дії з прискорення процесу звільнення інших українських заручників в Росії. Про це повідомляє прес-служба глави держави

"Обговорив з Надією Савченко санкційний список "Савченко-Сенцова" та скоординував спільні дії щодо прискорення звільнення українських в’язнів. Ми знаходимся в активній фазі звільнення наших заручників, тому не маємо права припиняти цю роботу", - сказав Порошенко за підсумками зустрічі.

Глава також зазначив, що Надія Савченко висловила готовність представити позицію України на міжнародному рівні.

"Надія також висловила готовність включитися в роботу на міжнародному напрямку і представляти позицію України на Парламентській Асамблеї Ради Європи та Європейському Парламенті. У зв’язку з цим запропонував Надії відвідати ряд європейських країн та провести зустрічі з європейськими лідерами", - додав президент.

Як відомо, нещодавно звільнена українська військовополонена Надія Савченко увечері 28 травня провела зустріч з представником комісара ООН з прав людини Іваном Шимоновичем, на якій висловила надію провести з Росією обмін полоненими за схемою "всіх на всіх".

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися