Порошенко створив і очолив Раду з питань національної єдності для боротьби з пропагандою

12 грудня 2015, 01:56
199
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У складі ради числяться 49 осіб

Президент України Петро Порошенко створив Раду з питань національної єдності для сприяння подальшій консолідації українського суспільства

Основними завданнями Ради є вивчення процесів, що відбуваються в суспільстві, розробка заходів, спрямованих на зміцнення національної єдності, розвиток національної самосвідомості та відновлення історичної пам'яті українського народу.

Також серед завдань Ради гармонізація етнонаціональних і міжконфесійних відносин, розвиток вітчизняної культури.

Крім того, Рада буде підсилювати значимість української мови, як символу державної єдності України. І руйнувати існуючі стереотипи і пропагандистські міфи, спрямовані на руйнування єдності українського народу.

Головою ради став президент України. До неї також увійшли заступник голови (голова адміністрації президента), секретар (заступник глави адміністрації президента). До складу Ради включені також директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін, керівник Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович, голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, віце-прем'єр – міністр культури В'ячеслав Кириленко, міністр освіти і науки Сергій Квіт, а також громадські діячі та активісти.

Під час першої зустрічі Ради Порошенко заявив про необхідність відновити майданчик, де б можна було обговорювати гуманітарні питання.

"Впевнений у тому, що саме в цьому колі ми можемо говорити про болючі питаннях, які сьогодні постали перед нашою державою, - про питання національної єдності", - сказав Порошенко на зустрічі, повідомили в прес-службі глави держави.

Говорячи про завдання створюваної Ради, він зазначив: "Питання нашого гуманітарного розвитку ми повинні вирішувати так, щоб переконливо продемонструвати унікальну українську ідентичність, тому що таких, як ми, у світі більше немає... Повинні зміцнювати і консолідувати наші тили для того, щоб сильніше було наше становище на фронті. Тому що коли у нас буде міцний тил - єдиний, ефективний - буде перемога!"

Також Порошенко підкреслив, що в даний час агресор спрямовує свої зусилля на дестабілізацію ситуації всередині України і розвиток діяльності диверсійних груп, в зв'язку з чим є загроза єдності країни.

"Всю гостроту атак агресор зараз направляє в цьому напрямку, розуміючи, що питання створення Новоросії поховане завдяки ефективним діям наших Збройних сил", - сказав Порошенко.

Раніше Порошенко своїм указом змінив склад Ради з питань судової реформи.

НВ

Головне

Країни

Сьогодні, 18:04

article_img
У Польщі поховали мера Гданська, оголошено національний траур
Події

Сьогодні, 12:40

article_img
В Івано-Франківській області в лісі виявили архів УПА
Країни

Сьогодні, 08:43

article_img
Звести прогрес нанівець. ВООЗ назвала топ-10 загроз здоров’ю людства

Вибір редакції

Час відповідати

Сьогодні, 10:26

article_img
Треба злитися на всіх політиків. Велике інтерв'ю голови Ощадбанку Андрія Пишного
Авто

Сьогодні, 07:02

article_img
Чак Норріс відпочиває. Тест-драйв Ford Ranger
Інновації

Сьогодні, 12:10

article_img
Зоряні війни. США розмістять у космосі дрони з лазерами та супутники-перехоплювачі

ТОП 3

Політика

Сьогодні, 08:17

article_img
Це ще одна вистава. Відомі українці поділилися думкою про кандидата Зеленського
15872
Політика

Вчора, 07:52

article_img
Вибори по-східному. Як Геннадій Кернес робить з Харкова електоральний анклав для Порошенка
5283
Політика

Сьогодні, 21:04

article_img
УП: Зеленський розказав, що робитиме з російською кінокомпанією
3789