15 жовтня 2018, понеділок

Порошенко створив і очолив Раду з питань національної єдності для боротьби з пропагандою

0 коментувати
У складі ради числяться 49 осіб

У складі ради числяться 49 осіб

Президент України Петро Порошенко створив Раду з питань національної єдності для сприяння подальшій консолідації українського суспільства

Основними завданнями Ради є вивчення процесів, що відбуваються в суспільстві, розробка заходів, спрямованих на зміцнення національної єдності, розвиток національної самосвідомості та відновлення історичної пам'яті українського народу.

Також серед завдань Ради гармонізація етнонаціональних і міжконфесійних відносин, розвиток вітчизняної культури.

Крім того, Рада буде підсилювати значимість української мови, як символу державної єдності України. І руйнувати існуючі стереотипи і пропагандистські міфи, спрямовані на руйнування єдності українського народу.

Головою ради став президент України. До неї також увійшли заступник голови (голова адміністрації президента), секретар (заступник глави адміністрації президента). До складу Ради включені також директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін, керівник Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович, голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, віце-прем'єр – міністр культури В'ячеслав Кириленко, міністр освіти і науки Сергій Квіт, а також громадські діячі та активісти.

Під час першої зустрічі Ради Порошенко заявив про необхідність відновити майданчик, де б можна було обговорювати гуманітарні питання.

"Впевнений у тому, що саме в цьому колі ми можемо говорити про болючі питаннях, які сьогодні постали перед нашою державою, - про питання національної єдності", - сказав Порошенко на зустрічі, повідомили в прес-службі глави держави.

Говорячи про завдання створюваної Ради, він зазначив: "Питання нашого гуманітарного розвитку ми повинні вирішувати так, щоб переконливо продемонструвати унікальну українську ідентичність, тому що таких, як ми, у світі більше немає... Повинні зміцнювати і консолідувати наші тили для того, щоб сильніше було наше становище на фронті. Тому що коли у нас буде міцний тил - єдиний, ефективний - буде перемога!"

Також Порошенко підкреслив, що в даний час агресор спрямовує свої зусилля на дестабілізацію ситуації всередині України і розвиток діяльності диверсійних груп, в зв'язку з чим є загроза єдності країни.

"Всю гостроту атак агресор зараз направляє в цьому напрямку, розуміючи, що питання створення Новоросії поховане завдяки ефективним діям наших Збройних сил", - сказав Порошенко.

Раніше Порошенко своїм указом змінив склад Ради з питань судової реформи.

НВ

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: