Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Порошенко: Справжня мета референдуму в Нідерландах – це атака на єдність Європи

7 квітня 2016, 07:28
1837
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Порошенко зробив заяву щодо попередніх результатів референдуму у Нідерландах

Фото: прес-служба президента

Президент України Петро Порошенко прокоментував попередні результати референдуму у Нідерландах щодо Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, згідно з якими, більшість голландців проголосувала проти

Порошенко заявив, що справжня мета організаторів референдуму є "атака на єдність Європи, атака на поширення європейських цінностей", повідомляє прес-служба глави держави.Крім того, президент подякував кожному, хто проголосував "за", а також всім, хто брав участь у популяризації України в Нідерландах.

Він також нагадав, що референдум має виключно консультативний характер.

"Впевнений, що стратегічно ця подія не є перешкодою на шляху України до Європи. Хочу відповідально заявити, що незважаючи на це, Україна продовжить втілювати в життя Угоду про асоціацію, забезпечить створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з Євросоюзом", - наголосив Порошенко.

Нагадаємо. згідно з оновленими даними екзит-полів, проти ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС проголосувало 61,1%, за висловилися 38,1%.

Раніше після закінчення референдуму в Нідерландах, прем'єр-міністр Марк Рютте заявив, що угода про асоціацію між Україною та Європейським союзом буде переглянута таким чином, щоб задоволеними залишилися всі сторони.Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися