Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Порошенко провів зустріч з Маккейном

23 вересня 2015, 21:50
962
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Порошенко поінформував сенатора про хід внутрішніх реформ в Україні, у тому числі кроки влади щодо боротьби з корупцією

Фото прес-служби президента

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Головою Комітету з питань Збройних Сил Сенату США сенатором Джоном МакКейном

Згідно повідомлення Адміністрації Президента, глава держави повідомив про намір обговорити розвиток ситуації навколо мирного врегулювання на Донбасі на зустрічах з лідерами Європейського Союзу та країн Великої сімки під час своєї участі в роботі 70-ї сесії Генеральної асамблеї ООН.

Порошенко також висловив сенатору вдячність за активну підтримку з боку Сенату США України у протидії російській агресії, а також окремо відзначив особисті зусилля МакКейна у питаннях військової допомоги Києву.

Зі свого боку, американський сенатор висловився на підтримку підходів української сторони до подальшого врегулювання конфлікту, зокрема засудив плани російських бойовиків провести «фейкові» вибори на Донбасі.

"Я не сумніваюся, що Український народ готовий боротися до кінця, і я хочу запевнити, що велика кількість американських політиків, будуть продовжувати робити все можливе, щоб допомогти вам", - сказав МакКейн.

Як повідомляло НВ, американський сенатор-республіканець Джон Маккейн прибув з візитом в Україну. Сьогодні, 23 вересня, він приземлився в Одесі і зустрівся з губернатором області Михеїлом Саакашвілі. "Ми вважаємо, що потребує уваги обговорення питання боротьби з корупцією... Певний успіх у боротьбі з корупцією є. Але залишається ще багато чого зробити, щоб українці дійсно відчули, що живуть в новій країні", - зазначив Маккейн на брифінгу в Одесі.

Головне

Україна/Політика

8 грудня, 12:07

article_img
Як чиновник часів Януковича Злочевський добився закриття кримінальних справ і перетворився на топ-олігарха - розслідування НВ