Порошенко призначив Райніна головою АП, Ложкіна перевів в Інвестиційну раду: основні заяви

2 коментувати
Порошенко призначив Райнина главою АП, Ложкіна перевів в Інвестиційний рада
Фото: прес-служба Президента України

Порошенко призначив Райнина главою АП, Ложкіна перевів в Інвестиційний рада

У понеділок, 29 серпня 2016 року, президент України Петро Порошенко на засіданні Нацради реформ призначив харківського губернатора Ігоря Райніна головою своєї адміністрації. Разом з тим чинний голова АП Борис Ложкін очолив Інвестиційну раду при президентові України

Звільнення Ложкіна з посади голови АП

Інформація про можливк звільнення Ложкіна з посади з'явилася у суботу, 27 серпня. Як відомо, він очолив адміністрацію Порошенко 10 червня 2014 року, через три дні після обрання його президентом.

Ложкін висловив упевненість, що ротації в оточенні президента принесуть позитивні результати всій країні.

"Я не тільки вірю в його (Райніна - ред.) професіоналізм та відповідальність, знаючи його вже не перший рік, я спираюся на конкретні результати Харківської області, про яких говорив президент України", - прокоментував Ложкін призначення нового голови АП.

Коментар Райніна з приводу призначення

Новопризначений голова президентської адміністрації висловив готовність виконувати поставлені главою держави завдання і розповів про деяких з них:

"Президентом України поставлені чіткі завдання - це активізація управлінських процесів і прийняття рішень щодо впровадження ініційованих президентом реформ - це боротьба з корупцією, це реформа державної служби, це, звичайно, питання детінізації економіки, інвестиційної діяльності, оборонної реформи і багато ще іншого необхідно зробити, щоб українці відчули ефект реформ", - заявив Райнін на брифінгу.

Новий голова Інвестиційної ради

За словами прес-секретаря Порошенко Святослава Цеголко, призначення Ложкіна викликано необхідністю активізувати роботу інвестиційного ради".

Сам Ложкін заявив, що має намір зробити Україну "Меккою іноземних інвестицій" і готовий зробити все для залучення іноземних інвестицій в українську економіку. Він вважає, що Україні необхідно прискорити темпи економічного зростання, вивести їх на рівень мінімум 6% в рік і підтримувати такий темп протягом десятка років.


"Нинішніх майже 1,5% (зростання), звичайно, недостатньо. Щоб люди відчули зміни, необхідне щорічне зростання мінімум в 6% на протязі десяти і більше років", - вважає він.

За словами Ложкіна, двигуном українського економічного дива можуть стати тільки великі приватні інвестиції. Крім того, він підкреслив, що Україна повинна стати найбільш простий з точки зору ведення бізнесу юрисдикцією Центральної та Східної Європи.

Заяви Порошенка

Президент у свою чергу подякував Ложкіну за роботу на посаді голови.

"Борис Ложкін - найкраща кандидатура на роль ключового менеджера і комунікатора в питанні залучення інвестицій в економіку", - повідомив Порошенко.

Також президент зазначив, що Ложкін залишається його радником.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: