Порошенко привітав Трампа з перемогою на президентських виборах

9 листопада 2016, 14:44
2639
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Порошенко привітав Трампа з перемогою на президентських виборах  - фото

Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко привітав Дональда Трампа з перемогою на президентських виборах в США, повідомляє прес-служба глави держави

Під час зустрічі з послом США в Україні Марі Йованович, президент зазначив, що разом з перемогою на вищий пост в державі, новий президент США бере на себе і відповідальність за глобальне лідерство в демократичному світі.

"Щиро вітаю Дональда Трампа з обранням Президентом Сполучених Штатів і дружній американський народ з демократичним волевиявленням. Це символ справжньої демократії, коли ніхто до останнього моменту не знає результати виборів. І це є ознакою справжньої демократії, яку завжди сповідували і пропагували наші надійні американські стратегічні партнери та друзі", - зазначив Порошенко.

Також президент підкреслив, що цінує підтримку з боку США і сподівається на її продовження в двох важливих сферах - в боротьбі проти російської агресії і в сприянні в реалізації масштабних реформ в Україні.

Глава держави подякував послу США за заяву з приводу того, що санкції проти Росії будуть продовжені в грудні, а нова американська Адміністрація залишиться надійним партнером у боротьбі за демократію.

Також, Порошенко запросив новообраного президента США відвідати Україну.

Нагадаємо, що за попередніми підсумками голосування в Сполучених Штатах Трамп набрав 276 голосів виборщиків при необхідних для перемоги 270.

У своїй промові після оголошення результатів Трамп заявив, що боротьба за президентський пост була складною, також республіканець пообіцяв створити мільйони робочих місць, відновити інфраструктуру США і повторив тезу про відновлення американської мрії.

Докладніше про вибори президента США читайте в спецтемі НВ

НВ

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал