Порошенко поставив крапку в питанні проведення місцевих виборів у Донбасі

22 серпня 2015, 16:58
Немає ніяких перешкод для проведення місцевих виборів у звільненому Донбасі, якщо будуть виконуватися мінські угоди. Таку заяву зробив президент України Петро Порошенко на військовому полігоні під Чугуєвим Харківської області

"Якщо сьогодні спільна і скоординована робота України та коаліції, яка підтримує Україну з усього світу, призведе до того, що ми змусимо виконувати мінські угоди і російську сторону, вибори мають бути проведені. Якщо будуть продовжуватися обстріли, то безпека людей – мій перший пріоритет", - зазначив він.

Відео дня

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, на думку глави української держави, вибори потрібно проводити на тій території, яка знаходиться поза зоною дальності артилерійського обстрілу.

"Якщо це знаходиться за межами відстані, на яку можуть вчинятися артилерійські постріли – максимальна дальність становить 30 км – якщо це знаходиться поза цими межами, ніяких перешкод для проведення виборів я не бачу. Мова йде не про політичну мотивацію, а виключно про мотивацію безпеки", - підкреслив президент.

Раніше повідомлялося, що голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський виступив за перенесення місцевих виборів у підконтрольній владі Донецької області.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X