Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Порошенко підтримав петицію про скасування застави для корупціонерів

26 вересня 2015, 11:30
1521
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Необхідно законодавчо ввести обмеження щодо застосування застави до чиновників, які підозрюються або обвинувачуються у корупції

Фото: прес-служба президента України

Президент України Петро Порошенко підтримав пропозицію про недопущення застосування до осіб, які підозрюються або обвинувачуються у вчиненні тяжких або особливо тяжких корупційних злочинів, запобіжного заходу - застави

Відповідна електронна петиція № 22/000215-еп "Скасування грошової застави для корупціонерів" розміщена на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.

"Необхідно законодавчо запровадити обмеження щодо застосування застави до високопосадовців, які підозрюються чи обвинувачуються у вчиненні корупційних злочинів. Саме тому одним із важливих завдань для парламенту є розгляд законопроектів із зазначеного питання та вироблення компромісу щодо законодавчих змін у частині обмеження застосування застави до корупціонерів", - йдеться на сайті офіційного інтернет-представництва президента України.

У зв'язку з цим Верховній Раді запропоновано за результатами всебічного обговорення прийняти Закон, який би врегулював питання про застосування заходів до осіб, які підозрюються або обвинувачуються у вчиненні корупційних злочинів.

Нагадаємо, ще на початку квітня Порошенко звернувся до парламентської коаліції з проханням про підтримку проекту закону, що передбачає скасування грошової застави для корупціонерів і злочинців, які скоїли тяжкі злочини.

НВ

Головне

article_img
Порошенко підписав закон про припинення договору про дружбу з РФ