Порошенко підписав закон про реінтеграцію Донбасу

20 лютого 2018, 17:51

Президент України Петро Порошенко заявив про підписання закону про реінтеграцію окупованих регіонів Донецької і Луганської областей.

Його повна назва: Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях.

Відео дня

Порошенко підкреслив, що закон про відновлення суверенітету на окупованій території Донбасу не порушує жодних міжнародних зобов'язань України, в тому числі мінських угод.

Порошенко пояснив, що даний закон є рамковим і потребує подальшого законодавчого забезпечення.

"Він вимагає подальшого законодавчого забезпечення дій Збройних сил України, дій інших силових підрозділів, щоб ми вдосконалили правові механізми відновлення територіальної цілісності нашої держави. І ця робота буде продовжена", - сказав він.

Президент додав, що очікує від міністра оборони Степана Полторака та начальника Генштабу ЗСУ Віктора Муженка призначення командувача об’єднаних Сил, затвердження Положення про Об’єднаний оперативний штаб, уточнення Стратегічного замислу застосування ЗСУ у відповідності до Закону, який набирає чинності.

Нагадаємо, 18 січня депутати Верховної Ради прийняли закон про реінтеграцію Донбасу.

У новому законі про відновлення контролю над Донбасом, зокрема, Росія визначена країною-агресором і вводиться право України на самооборону, а території окремих районів Донецької та Луганської областей визнані окупованими. Закон також розширює можливості ЗСУ та інших військових формувань.

Міністерство закордонних справ Росії заявило, що Україна прийняттям закону про реінтеграцію Донбасу "хоронить" мінські угоди і нормандський формат.

Рада прийняла закон про реінтеграцію Донбасу. Найважливіше, що потрібно знати

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X