Порошенко підписав закон про науку і наукову діяльність

25 грудня 2015, 19:45
Президент України Петро Порошенко прийняв рішення підписати закон підписати Про наукову та науково-технічну діяльність, який був прийнятий Верховною Радою

Про це він заявив на зустрічі з науковцями, освітянами та парламентарями, які опікуються питаннями розвитку та підтримки науки в Україні, повідомляє прес-служба глави держави.

Відео дня

За словами президента, даний закон є прикладом консолідації і досягнення спільної мети.

Він наголосив на спільній відповідальності науковців та практиків за імплементацію цього закону та запевнив, що сам братиме активну участь в цьому процесі.

"Я розраховую на вас. Ми маємо використати той потенціал, наших майбутніх нобелівських лауреатів, я впевнений, що вони будуть. Маємо створити лабораторії, створити умови захисту результатів їх інтелектуальної праці. Маємо створити законодавство. Маємо створити для них соціальні ліфти, і в цьому полягає реформа Академії наук, бо для кожного відкривається ця перспектива", – сказав Порошенко.

Він зауважив, що цей закон "відкриває перед нами унікальні перспективи".

"Але перед справжніми вченими, справжніми науковцями, людьми, які хочуть перетворити Україну в сучасну європейську державу. І критерієм для мене буде, – щоб це відчув звичайний громадянин", - зазначив президент.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X