Порошенко підписав закон про держслужбу

1 коментувати
Президент підписав закон Про державну службу
Фото: прес-служба президента

Президент підписав закон Про державну службу

Президент України Петро Порошенко підписав закон Про державну службу, який дає старт реформі системи державного управління

"Реформа державної служби значною мірою визначає успіх і інших реформ, результати яких прямо залежать від якості управлінських рішень державних органів", - цитує президента його прес-служба.

Порошенко також зазначив, що закон є одним із важливих результатів виконання положень коаліційної угоди та урядового Плану заходів з імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і враховує прогресивні вітчизняні напрацювання та успішний досвід реформ у європейських країнах, насамперед Польщі.

"Закон передбачає такі реформаторські новації: набір на всі посади державної служби відбуватиметься лише за конкурсом на основі особистих якостей і досягнень кандидатів на посади, виключаються будь-які корупційні механізми під час вступу та проходження державної служби, державна служба стане деполітизованою, встановлюється прозора модель оплати праці, розроблена з урахуванням найкращого європейського досвіду, вводиться компетентнісна модель управління людськими ресурсами, оцінка результатів роботи державних службовців, їхня кар'єрна мотивація, підвищуються кваліфікаційні вимоги", - сказано в повідомленні.

Повідомляється також, що прийняття закону є однією з умов виконання Україною Угоди про фінансування контракту розвитку держави, підписаному 13 травня 2014 року у Брюсселі

Верховна Рада України ухвалила закон про державну службу 10 грудня.

18 грудня спікер парламенту Володимир Гройсман заявив, що підписав закон (№2490) про державну службу. Після цього закон був направлений на підпис президенту.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: