16 жовтня 2018, вівторок

Порошенко підписав указ про підготовку до Дня Гідності і Свободи

0 коментувати
21 листопада 2013 року в Україні почався Євромайдан

21 листопада 2013 року в Україні почався Євромайдан

Президент України Петро Порошенко доручив органам виконавчої влади підготуватися до відзначення у 2015 році Дня гідності і свободи - річниці початку подій Помаранчевої революції і Революції гідності

Указ про це розміщено на офіційному сайті президента 9 листопада.

Порошенко доручив Кабінету міністру створити організаційний комітет з підготовки та відзначення у 2015 році Дня гідності і свободи.

Співголовами оргкомітету призначено прем'єр-міністра Арсенія Яценюка і голову адміністрації президента України Бориса Ложкіна.

План заходів щодо святкування Дня гідності і свободи, передбачає проведення 21 листопада у Києві, інших населених пунктах урочистостей та меморіальних заходів за участю представників органів виконавчої влади, територіальних громад, народних депутатів України, політичного корпусу, громадянського суспільства, насамперед учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013 - 2014 роках, сімей Героїв Небесної Сотні, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, представників волонтерських рухів, духовенства.

План заходів також передбачає проведення в навчальних закладах, закладах культури, військових частинах тематичних виставок, презентацій та інші заходи, присвячені революційним подіям 2004 року і Революції гідності, її учасникам і значення цих подій у розвитку громадянського суспільства.

Обласним та київській міській державним адміністраціям доручено затвердити та забезпечити виконання регіональних планів заходів з відзначення Дня гідності і свободи.

Міністерству закордонних справ України необхідно забезпечити проведення закордонними дипломатичними установами України заходів з відзначення Дня гідності і свободи та сприяння українській громадськості за кордоном у святкуванні Дня гідності і свободи, а також участь представників української громадськості за кордоном у відповідних заходах в Україні.

Мінінформполітики і Українському институтуту національної пам'яті доручено поширення відповідної соціальної реклами та забезпечення розробки і впровадження для державних засобів масової інформації тематичних інформаційних програм, присвячених Революції гідності,

Державному комітету телебачення і радіомовлення України доручено організувати широке висвітлення у засобах масової інформації заходів з відзначення Дня гідності і свободи, а також трансляцію тематичних теле- і радіопередач.

Указ набуває чинності від дня опублікування.

Нагадаємо, 13 листопада 2014 року повідомлялося, що президент України Петро Порошенко підписав укази про відзначення щорічно 21 листопада Дня Гідності і Свободи, 22 січня - Дня Соборності України

21 листопада колишній уряд України відмовився від підготовки до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. У той самий день пізно ввечері на Майдані Незалежності в Києві почали збиратися люди на знак протесту проти такого рішення уряду. Так почався Євромайдан.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: