Порошенко: Одразу після виборів зробимо все, щоб повернути Крим

18 березня 2019, 09:30

Президент Петро Порошенко заявив, що  одразу же після президентських виборів зробить все можливе, щоб якнайшвидше повернути Крим Україні.

В інтерв'ю телеканалу Україна він наголосив, що не існує більш важливого завдання для України, української влади і президента, ніж забезпечити відновлення територіальної цілісності, суверенітету і незалежності держави.

Відео дня

“Перша позиція, що ми маємо розуміти, хто нам протистоїть. Одна з найбільших військових машин світу - тоталітарна, яка поставила завдання на сьогоднішній день зробити незаконну анексію Криму. І перше, що ми зробили - сколотили світову солідарність з Україною, яка сприяє визволенню Криму”, - наголосив глава держави.

Порошенко пообіцяв, що Україна ніколи не піде ні на які торги, ні на які підкилимні домовленості.

“І Крим буде повернуто Україні. Ми зробимо все можливе, щоб це було зроблено якнайшвидше, одразу же після президентських виборів. Бо ви чули неодноразові заяви Путіна, що до президентських виборів цього робитися не буде, бо він дуже сподівається,  що буде обраний будь-хто, крім Порошенка, для того, щоб нова українська влада приповзла на колінах і подарувала йому Крим. Моя позиція - не дочекаються. Ми звільнимо Крим”, - додав він.

Президент зазначив, що для повернення Криму Україна нарощує військову потужність, зміцнює міжнародну солідарність, забезпечує економічне зростання.

Порошенко наголосив, що також Україна поверне Донбас. Він не виключив, що одразу після виборів буде прогрес щодо запровадження миротворчої місії під егідою ООН на окупованій частині території Донбасу.  

“Наголошую, що юрисдикція спеціальної моніторингової місії ОБСЄ – це не тільки Донбас, але й Крим. І ми маємо абсолютно чіткий план, буквально потижнево, що ми маємо робити для цього”, - наголосив Петро Порошенко.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X