Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Порошенко обговорив з голландськими парламентаріями запланований в Нідерландах референдум щодо асоціації Україна-ЄС

23 лютого 2016, 05:21
323
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За словами Порошенка, Угода про асоціацію стала для України "дорожньою картою"

Фото: прес-служба президента

На тлі запланованого в Нідерландах референдуму щодо Угоди про асоціацію України і ЄС у Києві відбулася зустріч президента України Петра Порошенка з лідером партії Демократи-66 голландського парламенту Олександром Пехтольдом та його колегами

Під час бесіди сторони обмінялися думками щодо низки актуальних питань співробітництва між Україною та Європейським союзом у контексті підготовки до консультативного референдуму, запланованого в Нідерландах на 6 квітня 2016 року.

Так, Порошенко поінформував Пехтольда про прогрес Києва на шляху реформ, а також наголосив, що для України Угода про асоціацію стала "справжньою дорожньою картою внутрішніх трансформацій".

У свою чергу голландський політик подякував українському президенту за виявлену солідарність у зв'язку з катастрофою літака рейсу MH-17, збитого в Донбасі російськими бойовиками 17 липня 2014 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія фінансує антиукраїнську діяльність в Голландії перед референдумом щодо Угоди про асоціацію України і Європейського союзу, який відбудеться 6 квітня.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися