Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Порошенко обговорив із президентом Парламентської асамблеї ОБСЄ направлення поліцейської місії в Донбас

16 червня 2016, 14:42
102
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Порошенко привернув увагу Канерви до загострення безпекової ситуації в Донбасі

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Президентом Парламентської Асамблеї ОБСЄ Іллкою Канервою

Під час зустрічі Порошенко наголосив на важливості направлення в Донбас поліцейської місії ОБСЄ, що сприятиме безпеці та деескалації ситуації та відзначив важливу роль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в контролі за виконанням Мінських домовленостей, повідомляється на сайті президента України.

Порошенко також привернув увагу Канерви до загострення безпекової ситуації в Донбасі, продовження провокацій з боку бойовиків та постачання Росією зброї та військ.

Президент України та президент Парламентської асамблеї ОБСЄ особливо відзначили, що санкції залишаються ефективним інструментом спонукання Росії до повного виконання Мінських домовленостей та відновлення територіальної цілісності України.

Порошенко також висловив сподівання, що ПА ОБСЄ надалі залишатиметься на сторожі міжнародного права і принципів Гельсінського заключного акту та виступатиме з рішучою позицією щодо неприйнятності порушення Росією зазначених норм.

Раніше повідомлялося, що під час розмови нормандської четвірки в ніч з 23 на 24 травня керівники України, Франції, Німеччини і Росії висловилися за розгортання поліцейської місії ОБСЄ.

24 травня прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, заявив, що озброєна поліцейська місія ОБСЄ повинна знаходитися не на російсько-українському кордоні, а на лінії розмежування.

Після цього спікер Адміністрації президента України з питань АТО Андрій Лисенко заявив, що робота представників збройної поліцейської місії ОБСЄ в Донбасі не може бути обмежена лінією фронту.

1 червня заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв заявив, що Росія дала згоду на розміщення збройної місії в Донбасі, однак сама ж його і заблокувала.

Після чого, заступник глави МЗС РФ Григорій Карасін заявив, що Росія не давала згоди на розміщення воєнізованої місії в Донбасі і ці питання повинні обговорюватися у відповідних форматах.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що домовленості про розміщення поліцейської місії ОБСЄ в Донбасі немає.

Пізніше голова МЗС України Павло Клімкін заявив про відсутність прогресу в питанні поліцейської місії в Донбасі.

2 червня Порошенко заявив про початок обговорення розміщення поліцейської місії ОБСЄ в Донбасі.

Головне

Україна/Політика

Сьогодні, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися