"Нормандська четвірка" домовилася про введення збройної місії ОБСЄ в Донбас - Порошенко

20 жовтня 2016, 08:19
2688
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Порошенко анонсував створення поліцейської місії ОБСЄ в окупованому Донбасі

Президент України Петро Порошенко заявив, що учасники "нормандської четвірки" під час переговорів у Берліні домовилися про введення поліцейської місії ОБСЄ в окуповані Донецьку і Луганську області

За його словами, озброєна місія ОБСЄ буде забезпечувати безпеку як під час можливих виборів в Донбасі, так і на перехідний період, повідомляє прес-служба глави української держави.

"Домовились також про те, що ніхто не буде перешкоджати діяльності ОБСЄ… Можу окремо наголосити, що російська сторона також підтримала необхідність запровадження озброєної поліцейської місії ОБСЄ", - зазначив Порошенко.

Президент зауважив, що під час обговорення питання розведення військ було досягнуто домовленості про те, що після завершення розведення сил на трьох попередніх ділянках у Золотому, Петрівському і Станиці Луганській, мають бути встановлені постійно діючі моніторингові пости ОБСЄ. Після цього буде розпочато перемовини по визначенню наступних чотирьох місць для розведення.

Нагадаємо, в ніч на четвер, 20 жовтня, у відомстві федерального канцлера Німеччини (Bundeskanzleramt) у Берліні завершилися переговори в "нормандському форматі".

Переговори, в яких брали участь канцлер ФРН Ангела Меркель, президент України Петро Порошенко, президент Франції Франсуа Олланд і президент Росії Володимир Путін, тривали майже п'ять годин.

Після завершення переговорів у Берліні за участю Петра Порошенка, Франсуа Олланда, Володимира Путіна та Ангели Меркель, президент України розповів за яких умов країна готова провести вибори в Донбасі.

Пізніше президент Франції Франсуа Олланд, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Росії Володимир Путін провели півторагодинні переговори щодо ситуації у Сирії.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 11:53
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 11:53
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект