Порошенко назвав країну-агресора головною військовою загрозою України в тривалій перспективі

4 коментувати
Порошенко назвав РФ головною військовою загрозою
Фото: прес-служба президента

Порошенко назвав РФ головною військовою загрозою

Президент України Петро Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони заявив, що в тривалій історичній перспективі головною військовою загрозою є і буде залишатися країна-агресор Російська Федерація

Про це повідомляє прес-служба президента.

У зв'язку з цим Порошенко зазначив, що Україні необхідно затвердити новий військово-адміністративний поділ. За його словами, це дозволить підвищити ефективність виконання завдань з мобілізаційної підготовки, а також оптимізувати систему територіальної оборони держави з урахуванням досвіду, який Україна придбала за останні два роки.

"До цих пір це районування було побудовано на тому, що левова частка підрозділів Збройних Сил України, інших військових формувань концентрувалися на нашому західному кордоні, де були створені всі умови для розміщення військ", - заявив глава держави.

Порошенко підкреслив, що країна заплатила дуже високу ціну за те, що східний кордон не був демаркований та за те, що на східному кордоні була відсутня лінія оборони.

У прес-службі також додали, що РНБО розглядає три питання, пов'язаних з гібридною війною з боку Росії, а саме проект Державного оборонного замовлення на 2016 р., нове військово-адміністративне районування і стратегію кібербезпеки країни.

Як повідомлялося, 27 січня Верховна Рада ухвалила постанову Про звернення до організації Об'єднаних Націй, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи, Парламентської асамблеї НАТО, Парламентської асамблеї ОБСЄ, Парламентської асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором.

26 червня Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) офіційно назвала політику Росії в Україні агресією.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Політика ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: