Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Президент нагадав про дедлайн прийняття Радою законів для безвізового режиму

1 листопада 2015, 21:02
8988
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Для отримання безвізового режиму Рада повинна прийняти 9 законів до 9 листопада

Фото: ДМС

Верховна Рада повинна до понеділка, 9 листопада, прийняти 9 із 13 законів для запровадження безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом

Про це заявив президент України Петро Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам, оприлюдненому 1 листопада, передає Інтерфакс-Україна.

"Верховна Рада повинна проголосувати 13 законів. Вона проголосувала лише 4. Якщо вона їх не проголосує, то безвізового режиму не буде. Ми повинні це забезпечити, і є остаточний термін – 9 листопада", - заявив президент.

Крім того, Порошенко нагадав, що однією із ключових умов безвізового режиму є зняття недоторканності з депутатів і суддів.

"13 законів повинні бути проголосовані. Один із ключових критеріїв безвізового режиму – я хотів би нагадати шановним депутатам – є зняття недоторканності як з депутатів, так і з суддів, що ви ще не починали", - заявив він.

За словами президента, його завданням було забезпечення політичного рішення всіма країнами Євросоюзу, що і було досягнуто на саміті в Ризі.

"У вівторок, 3 листопада, у мене буде телефонна розмова з Жан-Клодом Юнкером, людиною, яка дуже підтримує Україну, президентом Єврокомісії, присвячена безвізовому режиму", - повідомив Порошенко.

Президент також наголосив, що всі органи влади в Україні повинні об'єднатися для досягнення єдиної мети – безвізового режиму з Євросоюзом.

Раніше повідомлялося, що журналісти б'ють на сполох через саботаж безвізового режиму з ЄС.

У вересні посол Євросоюзу Ян Томбінський нагадав українським парламентарям про наближення завершення терміну виконання контрольних показників для безвізового режиму.

Наприкінці вересня ЗМІ повідомили, що Україна отримала принципове добро на безвізовий режим із ЄС, якщо з боку Києва не буде допущено помилок щодо виконання відповідного плану.

Головне

Україна/Політика

11 грудня, 11:55

article_img
Два політики та шоумен. Опитування КМІС назвало лідерів президентських виборів -2019

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися