Порошенко нарікає на брак кадрів задля впровадження реформ

29 лютого 2016, 20:09
354
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: прес-служба Президента

Порошенко зустрівся з Герсоном

Президент України Петро Порошенко вважає, що в Україні відчувається дефіцит кадрів - відповідальних і професійних лідерів

Про це він заявив на зустрічі з делегацією Аспен Інституту на чолі з Віце-президентом інституту Еліотом Герсоном, повідомляє прес-служба глави держави.

"Головне, що нам потрібно, - лідери відповідальні, патріотичні, порядні і професійні", - зазначив він. Так, за словами Порошенка, саме нових лідерів вимагають завдання імплементації реформ.

Під час зустрічі йшлося зокрема про можливість створення у Києві представництва Аспен Інституту та започаткування програм лідерства на базі цієї ініціативи.

"Ми хочемо побудувати в Україні подібні системи, які працюють в США, поділитися нашими цінностями, покращити управління, посилити роль закону та ефективність боротьби з корупцією", - сказав віце-президент Аспен Інституту Еліот Герсон.

Разом з Порошенком на зустрічі з делегацією були присутні українські випускники програм Аспен Інституту, серед яких віце-прем’єр-міністр України Генадій Зубко та міністр фінансів України Наталя Яресько.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко заявив, що не допустить дострокових виборів до Верховної Ради. Президент наголосив, що кращої Ради в Україні не буде.

НВ