Порошенко, Яценюк і Гройсман у спільній заяві засудили істеричну антивладну кампанію олігархів

15 грудня 2015, 22:36
29
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Політики наголосили, що питання про зміну прем'єр-міністра не стоїть на порядку денному

Президент України Петро Порошенко, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк і голова Верховної Ради Володимир Гройсман закликали до єдності та взаємної підтримки у подальшій спільній роботі президента, парламенту й уряду

Про це говориться у спільній заяві президента, прем’єр-міністра та спікера Верховної Ради, що опублікована на сайті голови держави.

"Потрібно поставити понад усе інтереси України, вгамувати політичні пристрасті і показати політичну культуру, гідну європейської країни", - зазначили політики.

Вони наголосили, що наразі питання про зміну прем’єр-міністра України не перебуває на порядку денному. Натомість будь-які які форми взаємопоборювання всередині парламентської коаліції назвали неприйнятними.

"Ми засуджуємо істеричну антивладну, антиурядову та антидержавну кампанію, організовану корумпованими олігархами", - додали Порошенко, Яценюк і Гройсман.

За словами політиків, дискусії всередині коаліції мають стосуватися оптимальних шляхів втілення плану коаліційної угоди. Так, для ухвалення критично важливих рішень у четвер, 17 грудня, має відбутися позачергове засідання Верховної Ради України.

Вони наголосили, що першочерговими завданнями найближчих тижнів є посилення боєздатності Збройних Сил України; ухвалення змін до податкового законодавства; ухвалення держбюджету на 2016 рік; завершення процедури внесення поправок до Конституції України щодо децентралізації; внесення змін до Конституції України в частині судової реформи; прийняття рішень, які забезпечать продовження співпраці України з МВФ, а також підтримка кроків Уряду та Нацбанку з економічної стабілізації та оздоровлення фінансово-банківського сектору.

Нагадаємо, під час візиту в Україну віце-президент США Джо Байден закликав українських політиків працювати спільно, щоб виправдати жертви Майдану.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект