Порошенко ініціював встановлення відеокамер спостереження у місцях масового скупчення людей

25 липня 2016, 15:06
449
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: прес-служба президента України

Петро Порошенко:  зухвалий терористичний акт в центрі Києва вимагає посилення заходів з протидії злочинності

Президент України Петро Порошенко звернувся з проханням до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана встановити у всіх обласних центрах у місцях масового скупчення людей засобів відеоспостереження з довготривалим збереженням записів

Як йдеться в повідомленні прес-служби президента, у листі до глави уряду і голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка президент написав, що вчинення в центральній частині Києва "зухвалого терористичного акту" вимагає посилення заходів щодо протидії злочинності і підтримці публічної безпеки та порядку в столиці України і регіонах.

З цією метою необхідно підвищення оперативності реагування на правопорушення шляхом використання технічних засобів контролю за ситуацією (відеоспостереження) в громадських місцях обласних центрів, а при необхідності - в містах і районних центрах, в місцях масового скупчення людей та на територіях, наближених до них.

"Забезпечення спокою і впевненості у своїй захищеності всіх громадян, які проживають та перебувають в Україні, має стати пріоритетним у діяльності Кабінету міністрів України", - підкреслив Порошенко.

У листі також вказується на необхідність посилення протидії неконтрольованому обігу зброї, вибухівки та боєприпасів.

"Події, які останнім часом відбуваються в Україні, свідчать про зростання терористичних загроз і різке погіршення криміногенної ситуації, що пов'язано як з неконтрольованим обігом зброї, вибухівки та боєприпасів всередині країни, так і з російською агресією, спрямованою на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в державі", - зазначив Порошенко.

Відомий журналіст Павло Шеремет був убитий у Києві вранці в середу, 20 липня. Автомобіль, в якому він перебував, вибухнув на розі вулиці Богдана Хмельницького та Івана Франка навпроти ресторану МакДональдс.

Поліція кваліфікувала загибель журналіста як умисне вбивство. Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що ключовою версією слідства щодо вбивства журналіста є помста за професійну діяльність.

22 липня ЗМІ опублікували відео з камер спостереження, на якому імовірно зафіксовано установку вибухового пристрою під машину, в якій загинув Шеремет. Судячи з опублікованих кадрів, в установці бомби брали участь двоє - чоловік і жінка.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект