Порошенко і Меркель обговорили реформи в Україні та реалізацію мінських угод

30 листопада 2015, 20:57
426
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Порошенко і Меркель провели зустріч у рамках Кліматичного саміту ООН у Парижі

Президент України Петро Порошенко обговорив з канцлером Німеччини Ангелою Меркель реформи в Україні та реалізацію Мінських угод

"Пані Меркель повністю підтримує наші зусилля в реформуванні країни, вона є нашим надійним партнером", - цитує слова Порошенка після зустрічі з Меркель Інтерфакс-Україна.

Він повідомив, що в ході зустрічі обговорювалися питання безвізового режиму між Україною і Євросоюзом, фінансова та консультативна підтримка реформ в Україні, а також координація дій України та Німеччини в рамках нормандського формату.

"Ми намітили координацію наших дій у рамках "нормандського формату" та підвищення ефективності Тристоронньої контактної групи, а також обговорили конкретні кроки для підвищення безпеки на лінії зіткнення", - сказав президент.

Крім того, за словами Порошенка, мова йшла про підвищення ефективності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в контексті майбутнього головування Німеччини в організації у наступному році.

Президент також зазначив, що він провів більше 30 зустрічей з главами держав і урядів на полях Кліматичного саміту ООН у Парижі.

Нагадаємо, в понеділок, 30 листопада у Франції відкрилася 21-я Конференція ООН про зміни клімату. Її метою є узгодження нової багатосторонньої кліматичної угоди на період після 2020 року.

Зверніть увагу

30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект