Порошенко: Гроші з рахунків оточення Януковича надійшли у Держказначейство

28 квітня 2017, 12:22
Президент України Петро Порошенко заявив, що конфісковані кошти екс-президента України Віктора Януковича і його оточення були зараховані на рахунки Державного казначейства

Про це він сказав в ході передачі військової техніки Державної прикордонної служби, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Я приїхав сюди після доповіді генерального прокурора і секретаря РНБО про те, що завершено слідство, прийнято рішення суду, і сьогодні в 00.00 воно набуло чинності, про конфіскацію 1 млрд 400 млн доларів, які належали колишньому президенту... Сьогодні була натиснута кнопка, і гроші із заблокованих рахунків були зараховані на рахунки Держказначейства", - зазначив президент.

Відео дня

Він звернувся до Верховної Ради з закликом внести зміни до державного бюджету України з метою використання конфіскованих коштів для потреб Збройних сил України.

Президент уточнив, що ці кошти мають піти на будівництво заводу з виробництва боєприпасів, закупівлю сучасних засобів радіоелектронної боротьби, контрбатарейных радарів, сучасних дронов, а також будівництво гуртожитків для військовослужбовців, які проходять службу за контрактом, і для військових готелів для військовослужбовців.

"Дуже важливо, щоб частина коштів пішла на будівництво реабілітаційного центру для воїнів АТО, які постраждали під час російської агресії. Але також важливо, щоб частина цих коштів пішла на соціальний захист найменш захищених верств населення, притому так, щоб вони не були проїдені, а були вкладені в інфраструктуру і довгі роки працювали на український народ", - зазначив Порошенко.

Раніше стало відомо, що Ощадбанк приступив до конфіскації $1,5 мільярда коштів екс-президента України Віктора Януковича і його оточення згідно з рішенням суду

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X