Полторак прокоментував розслідування проти командира ВМС Гайдука, обвинуваченого у зв'язках з ФСБ

27 лютого 2016, 16:52
1922
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: www.youtube.com

Командувача ВМС України не будуть усувати від обов'язків на час перевірки

Міністр оборони Степан Полторак вважає недоцільним усувати від виконуваних обов'язків командувача Військово-морських сил України Сергія Гайдука на час перевірки інформації про співпрацю Гайдука з російськими спецслужбами

Про це повідомляє Укрінформ.

"Ми так можемо довыдсторонюватись, що я залишуся один. Треба спочатку розібратися", - прокоментував глава Міноборони інформацію про корупцію і зв'язки членів сім'ї Гайдука з ФСБ.

За його словами, зараз ведеться слідство на основі непідтверджених даних проти С. Гайдука. Отриману інформацію з медіа, волонтерських організацій консолідували та сформували спеціальну робочу групу, яку очолив заступник міністра МОУ. Вона займеться перевіркою звинувачень проти Гайдука.

Нагадаємо, раніше ряд ЗМІ з посиланням на інформацію волонтерської організації Повернися живим опублікували дані про те, що дочка Гайдука одружена з офіцером ФСБ, а його син був відібраний для навчання в Канаді, не відповідаючи професійним критеріям. Звинувачення прозвучали в публічній площині, з відповідним проханням про розслідування надійшло звернення до СБУ, Міноборони та українському керівництву.