Політтехнолог Зеленського озвучив позицію кандидата щодо окупованих територій та РФ

5 квітня 2019, 18:55

Спікер штабу кандидата у президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков у ефірі Радіо НВ озвучив його позицію щодо окупованих Росією територій України.

"Позиція Зеленського, що у нас відбувається: у нас окупований Крим, анексований Крим, як завгодно це можна назвати, і у нас відбувається гібридна війна з Російською Федерацією на сході країни. Я думаю, що у жодного кандидата іншої позиції, в принципі, бути не може", – заявив Разумков.

Відео дня

Політтехнолог також зазначив, що наразі протистояти військовій агресії Російської Федерації у військовому плані буде важко.

"Це ядерна держава, яка далеко не завжди піддається логіці і здоровому глузду, і веде агресивну війну не тільки у нас, але і в багатьох інших країнах світу. Або пряму, або інформаційну. Тому доведеться піти дипломатичним шляхом", – зазначив Разумков.

За його словами, Нормандський формат повинен розширюватися.

Перший тур виборів президента України відбувся 31 березня. За результатами підрахунку 100% протоколів, до другого туру вийшли шоумен Володимир Зеленський і нинішній президент країни Петро Порошенко.

Шоумена підтримали 30,24% виборців, а чинного президента країни – 15,95%.

Другий тур виборів відбудеться 21 квітня.

Перед цим у п'ятницю, 19 квітня, мають відбутися дебати Зеленського і Порошенка.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X