Політолог розповів, наскільки Зеленський залежний від Коломойського

23 лютого, 13:41
6411
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Політолог розповів, наскільки Зеленський залежний від Коломойського - фото

Кадр відео Радіо НВ via YouTube

Фесенко вважає, що Коломойський може "допомогти" Зеленському з кандидатурами на важливі посади

Політолог Володимир Фесенко розповів Радіо НВ, наскільки сильно, на його думку, залежить Володимир Зеленський, який займає перше місце у президентському рейтингу, від мільярдера Ігоря Коломойського.

Політолог вважає, що вплив Коломойського на Зеленського, якщо він стане президентом, буде досить сильним, зокрема, тому, що у нього немає повноцінного кадрового резерву. Фесенко думає, що Коломойський може "допомогти" Зеленському з кандидатурами на посади генпрокурора, міністра закордонних справ та міністра оборони.

"Другий фактор, де може допомогти Коломойський, - це пошук голосів у Верховній Раді. Думаю, Зеленський і багато з тих, хто зараз допомагає йому вести виборчу кампанію, не знають як це робити", - заявив політолог, зазначивши, що люди з відповідними знаннями є у Коломойського.

Водночас Фесенко вважає, що важелі впливу на Зеленського спробує знайти не лише Коломойський. Він звернув увагу на те, що реклама Зеленського з'явилася на каналах Віктора Пінчука.

Політолог додав, що свій зв'язок із Коломойським Зеленський "визнає", але заперечує залежність від нього і, можливо, спробує дистанціюватися від олігарха.

"Але на це знадобиться час. Чому я і кажу, що на перших порах вплив Коломойського може бути дуже сильним і це може дуже сильно зіграти проти Зеленського, оскільки навіть зараз історія з Порошенком показала, що і олігархи, і значна частина суспільства, політичних еліт, бізнесових еліт, вони не хочуть домінування жодного олігарха", - підсумував Фесенко.

Нагадаємо, Зеленський оголосив, що має намір балотуватися у президенти в новорічну ніч. Звернення Зеленського показав телеканал 1+1, який належить Коломойсьому, перед новорічним зверненням президента України Петра Порошенка. Вітання Глави держави було показано в ефірі телеканалу вже після настання нового року.

У січні 2019 року ЗМІ повідомляли, що Зеленський їздить у супроводі чорного мікроавтобуса, який належить одній із компаній групи Приват Коломойського.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською