Політолог Фесенко розповів, хто може втрутитися в боротьбу Зеленського, Порошенка і Тимошенко за другий тур

23 лютого, 08:01
10195
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Політолог Фесенко розповів, хто може втрутитися в боротьбу Зеленського, Порошенка і Тимошенко за другий тур - фото

Кадр відео Радіо НВ via YouTube

Фесенко вважає "рейтинговий подвиг" когось із кандидатів із другої трійки малоймовірним

Політолог Володимир Фесенко розповів Радіо НВ, хто може втрутитися в боротьбу лідерів рейтингу Володимира Зеленського, Петра Порошенка і Юлії Тимошенко за вихід у другий тур президентських виборів.

За його словами, таке можливо, якщо хтось із другої трійки президентського рейтингу, до якої входять Юрій Бойко, Анатолій Гриценко та Олег Ляшко, здійснить такий самий "рейтинговий подвиг", як Володимир Зеленський.

Водночас Фесенко зазначив, що така ситуація малоймовірна. Політолог вважає, що рейтинг кандидата Юрія Бойка може зрости, якщо з якоїсь причини від участі у виборах відмовляться Євген Мураєв та Олександр Вілкул і підтримають його кандидатуру. Фесенко додав, що до другого місця в рейтингу Бойку не вистачає близько 10% і "це вже забагато".

На думку політолога, у рейтингу може піднятися і Анатолій Гриценко за умови, що його підтримають Андрій Садовий, знявши свою кандидатуру, а також якщо його публічно підтримає лідер музичного гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук.

"Я, наприклад, сам стикався з людьми, які вибирають між Зеленським і Гриценком. І якщо в такій комбінації підтримає Гриценка і Садовий, і Вакарчук, то, звісно ж, це може збільшити шанси Гриценка", - зазначив політолог.

Нагадаємо, згідно з останнім опитуванням Центру Разумкова, за Володимира Зеленського збираються проголосувати 19% тих, хто має намір брати участь у виборах, за чинного президента Петра Порошенка готові проголосувати 16,8% українців, за лідера Батьківщини Юлію Тимошенко - 13,8%. Крім того, лідера партії Громадянська позиція Анатолія Гриценка готові підтримати 7,3% опитаних, члена Опозиційної платформи - За життя Юрія Бойка - 7,1%, Олега Ляшка - 4,8%. Інші кандидати набирають менше 3%.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською