Південмаш спростував матеріал The New York Times про постачання ракетних технологій до КНДР

14 серпня 2017, 16:43
Державне підприємство Південмаш спростувало матеріал The New York Times про постачання ракетних технологій до КНДР

У прес-службі підприємства заявили, що факти, викладені в публікації, не відповідають дійсності.

"Припущення авторів публікації і процитованого ними "експерта "щодо можливого зв'язку України з прогресом КНДР у розвитку ракетних технологій не мають відношення до реальності", - сказано в повідомленні.

Відео дня

Південмаш ніколи раніше не мав і не має зараз ніякого відношення до північнокорейської ракетної програмами космічного або оборонного характеру, ракети і ракетні комплекси військового призначення в роки незалежності підприємством не випускалися і не випускаються.

"Єдиний серійний двигун, що постачається в останні роки на експорт (РД-843 в Італію для європейської ракети-носія "Вега"), призначений для запуску та роботи в умовах відкритого космосу та за своїми характеристиками (у тому числі, за силою тяги) непридатний для використання в балістичних ракетах військового призначення.", - відзначили в Південмаші.

У прес-службі заявили, що державне підприємство, повністю дотримується вимог Режиму контролю за ракетними технологіями.

Раніше видання The New York Times з посиланням на "дані експертного аналізу і засекречені оцінки американських розвідслужб" повідомило, що успіх Пхеньяна в випробуваннях міжконтинентальних балістичних ракет може бути пов'язаний з купівлею на чорному ринку потужних ракетних двигунів, можливо, з українського заводу Південмаш, який "історично пов'язаний з російською ракетною програмою".

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X