Пістолет та агітація. Радник Авакова повідомив нові подробиці інциденту в партійному офісі в Сумах

22 лютого, 19:31
1485
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Пістолет та агітація. Радник Авакова повідомив нові подробиці інциденту в партійному офісі в Сумах - фото

НВ

Зорян Шкіряк

Осіб з партійного офісу в Сумах забрали до поліцейського відділку через наявність в одного з них зброї, повідомив радник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Зорян Шкіряк в ефірі Радіо НВ.

Шкіряк зауважив, що не має значення, які повідомлення приходять, і якого конкретно штабу це стосується. За його словами, що в загальному близько 20 штабів кандидатів фігурують у подібних повідомленнях.

Як повідомив Шкіряк, правоохоронці приїхали на місце виклику, здійснили перевірку і в рамках, визначених законодавством, здійснили зовнішній огляд, під час якого в одієї особи було виявлено пістолет. За його словами, ніяких зовнішніх ознак того, що це партійний офіс, у приміщенні не було.

"Знаєте, на пістолетах не написано, травматичний він, не травматичний, Флобер, не Флобер. Тим більше, ми прекрасно розуміємо, яким чином їх перероблюють. Взагалі для нас дивина, що представники того чи іншого штабу, ми зараз прізвищ не називаємо, що це за така агітація з такими предметами", – зазначив радник Авакова.

Він додав, що в цій ситуації правоохоронці керувалися законами і нормами, які трактує кримінальне законодавство. 

"Ми вбачаємо в цьому спробу дискредитувати правоохоронні органи під час виборчого процесу. Ми абсолютно ставимося до цього спокійно, ми прекрасно усвідомлюємо рівень своєї відповідальності", – зауважив Шкіряк.

Раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що поліцію намагаються атакувати та дискредитувати через те, що "комусь може не подобатись активність поліції у припиненні порушень на виборах".

Нагадаємо, прокуратура заявила, що у Сумах співробітники поліції безпідставно затримали двох осіб в офісі політичної партії та опечатали приміщення. 

У поліції пояснили, що інцидент був пов'язаний із інформацією про підкуп виборців.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською