Перші кроки. Марушевська розповіла, що вона та її команда будуть робити з Одеською митницею

17 жовтня 2015, 12:16
2047
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Реформувати митницю буде ціла команда

Фото: Прес-служба АП

Заступник голови Одеської ОДА Юлія Марушевська в ефірі Радіо.Свобода прокоментувала своє призначення на посаду голови Одеської митниці

"Це призначення є політичним, воно передбачає прийняття конкретних рішень, які в принципі не потребують освіти в цьому напрямку. Я цілком усвідомлюю, що гуманітарна освіта - це не технічна, не економічна. Але, на жаль, люди з економічною освітою на митниці вже роками беруть хабарі і не дають розвиватися області та країні в цілому", - зазначила вона.

Марушевська також уточнила, що вона буде працювати з командою професіоналів, які вже мають досвід роботи у сфері реформування митниці в декількох країнах світу.

"Ми починаємо аналіз кадрових питань і підготовку нових конкурсів, нових призначень. І будемо керуватися такими прозорими стандартами і запрошувати людей-професіоналів, які зможуть на цих посадах в новій зоні митного контролю вже чесно робити свою роботу. Також буде конкурс і на мою посаду, тому що я для себе ставлю терміни, - це чотири місяці, за які я хочу (і вся наша команда хоче) створити прозору зону митного контролю і вплинути на зміни в системі", - пояснила чиновниця.

Вона також уточнила, що буде проведено конкурс на нові позиції і посади, які відкриються в новому митному терміналі. Також оголосять конкур на ті посади, де виникнуть проблеми з корупційними чиновниками, і на керівника митниці.

"Але це все буде зроблено протягом наступних чотирьох місяців, зараз ще не оголошено цих конкурсів. Зараз у нас є законопроекти, над якими ми працюємо для того, щоб це могло змінити ситуацію з митницями по всій країні", - підсумувала вона.

У той же час губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі розповів, що в Одеській області вже будується центр митного оформлення, де кожен контейнер буде проходити в Одеському порту за 15 хвилин, а поглиблений огляд будуть здійснювати за годину.

Раніше глава української держави під час свого робочого візиту в Одеську область анонсував призначення Марушевської на посаду керівника митниці регіону.

25-річна активістка Евромайдана Юлія Марушевська має філологічну освіту і працює в команді губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі. З червня по вересень вона очолювала Агентство інвестицій та розвитку Одеської ОДА. З 9 вересня 2015 року призначена заступником Саакашвілі.

Головне

Політика

Вчора, 18:25

article_img
Вілкула, Ківу і журналіста-розслідувача Гнапа висунули в президенти України
Економіка

Вчора, 08:21

article_img
НВ назвало чотири наймасштабніших інфраструктурних проекти столиці
Наукпоп

Вчора, 15:52

article_img
Кривавий Місяць. Сьогоднi на жителів Землі чекає незвичайне затемнення

Вибір редакції

Наукпоп

Вчора, 07:00

article_img
Лапи ломить, хвіст відвалюється. Які органи більше не потрібні людині через еволюцію
Політика

Вчора, 15:43

article_img
Вибори по-східному. Як Геннадій Кернес робить з Харкова електоральний анклав для Порошенка
Наукпоп

Вчора, 15:52

article_img
Кривавий Місяць. Сьогоднi на жителів Землі чекає незвичайне затемнення

ТОП 3

Політика

19 січня, 08:17

article_img
Це ще одна вистава. Відомі українці поділилися думкою про кандидата Зеленського
18148
Політика

Вчора, 15:43

article_img
Вибори по-східному. Як Геннадій Кернес робить з Харкова електоральний анклав для Порошенка
7732
Політика

19 січня, 21:04

article_img
УП: Зеленський розказав, що робитиме з російською кінокомпанією
6285