Переможцем на проміжних виборах до Ради в окрузі №183 став кандидат від Батьківщини

19 липня 2016, 16:16
157
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Переможцем на проміжних виборах до Ради в окрузі №183 став кандидат від Батьківщини - фото

Фото: Юрій Одарченко\ Facebook

Юрій Одарченко переміг на проміжних виборах до ВР на окрузі в Херсонській області

За результатами опрацювання 100% протоколів в окрузі №183 Херсонської області, переміг кандидат від ВО Батьківщина, колишній народний депутат, директор ПАТ Будівельна компанія Будмеханізація Юрій Одарченко

Про це свідчать дані, оприлюднені на офіційному сайті ЦВК.

За Одерченка проголосували 25% виборців (6694 осіб). Його найближчий суперник, кандидат від Блоку Петра Порошенка Андрій Путілов набрав 17,13% голосів (4587 осіб), за кандидата від партії Відродження Михайла Опанащенка проголосували 15,3% виборців (4099 осіб).

Решта кандидатів набрали менше 10% голосів.

Раніше повідомлялося, що в окрузі №23 у Волинській області перемогла кандидат від партії Укроп, депутат обласної ради Ірина Констанкевич.

18 липня Центрвиборчком підрахував 100% голосів в окрузі №27 у Дніпрі. За результатами обробки усіх протоколів, перемогу здобула волонтер Тетяна Ричкова.

Нагадаємо, 17 липня у семи мажоритарних округах відбулися довибори у Верховну Раду. Серед причин проведення довиборів у парламент: перехід раніше обраного кандидата в уряд, крісло губернатора і смерть внаслідок нещасного випадку депутата Ігоря Єремеєва у Волинській області.

Повідомлялося також, що явка на проміжних виборах в Верховну Раду склала 32,94% виборців.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською