«У нього немає совісті — немає й сенсу вести переговори». Кулеба пояснив відмову від діалогу з Путіним

30 вересня 2022, 22:31
Дмитро Кулеба (Фото:REUTERS / Valentyn Ogirenko)

Дмитро Кулеба (Фото:REUTERS / Valentyn Ogirenko)

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба прокоментував заяву президента Володимира Зеленського про те, що Україна не вестиме переговори з російським диктатором Володимиром Путіним.

В ефірі телемарафону в п'ятницю, 30 вересня, Кулеба нагадав, що глава української держави відправив чіткий сигнал ще під час звернення до Ради безпеки ООН на початку тижня і попередив про наслідки спроби анексії української території, але Путін все одно пішов на ескалацію.

Відео дня

Міністр зазначив, що глава кремлівського режиму стверджує, що готовий до переговорів, при цьому намагаючись анексувати території України, обстрілюючи мирних українців і всіма діями показуючи, що обрав шлях війни.

"…Президент зайняв чітку позицію: якщо ви обрали шлях війни, ми обрали шлях самооборони. Вам не можна довіряти, ви люди, які не мають совісті. Один з ключових принципів переговорів — принцип добросовісності… Якщо немає совісті — у Путіна — немає сенсу вести з ним переговори", — пояснив Кулеба.

Президент Володимир Зеленський 30 вересня заявив, що переговори з цим російським президентом неможливі і що Україна готова до діалогу з Росією, але «вже з іншим президентом».

Перед цим російський диктатор Володимир Путін підписав із ватажками терористичних організацій «Л/ДНР» та колаборантами в Херсонській і Запорізькій областях «договори» про анексію захоплених територій України.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X